Xing me Ermalin - Kemi të reja

16139339
1110
28430
21.10.2017
Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi

400693224
597000
1793
23.03.2013
GR
Описание видео:

Subsribe: 🤍bit.ly/ErmalMamaqiYT WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍🤍instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍🤍facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official 🤍🤍instagram.com/ermalmamaqiofficial/ 🤍🤍linkedin.com/in/ermal-mamaqi-67949237 🤍🤍tiktok.com/🤍ermalmamaqiofficial? Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Кадры из видео
Xing me Ermalin - Kemi të reja
Xing me Ermalin - Kemi të reja
Xing me Ermalin - Kemi të reja
Xing me Ermalin - Kemi të reja
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Alfreds kanal
2022-06-14 05:39:12

Përshendetje

Wila B. Aliw
2022-06-13 04:24:43

thank you zlatan for dancing with her 😁😁😁😁😁

Arts Technology
2022-06-09 17:12:50

Like per nje lakuriqesi degjenerim u japin vlere e fame shthurjes degjenerimit keto u japin brezave te rinj si shembuj. Felliqesirat dominojne sot

sujal bage
2022-06-01 17:13:17

wNikVYOGXbU&t=5m31s 5:31 thank me later

Hidayat Masturah
2022-05-26 04:53:04

Woww many view

chili mili
2022-05-23 10:19:52

Deshu qullak mas mirti kurva botes no1

Redi Pellumbi
2022-05-22 14:47:35

I dolen krejta

Berlin Germany
2022-05-18 08:28:25

16Mln ...! Pa vajzat 16mije do ishte.

Luis Ibagué
2022-05-16 01:21:18

Iluminati dërgon për të bërë luftëra dhe për të krijuar armë lufte me kompanitë amerikane

Smooth Kenxo - Brawl Stars
2022-05-11 12:17:47

wNikVYOGXbU&t=2m47s 2:47 wNikVYOGXbU&t=2m51s 2:51 wNikVYOGXbU&t=3m17s 3:17 wNikVYOGXbU&t=3m28s 3:28 wNikVYOGXbU&t=3m59s 3:59 wNikVYOGXbU&t=4m02s 4:02 wNikVYOGXbU&t=4m09s 4:09 wNikVYOGXbU&t=4m23s 4:23 wNikVYOGXbU&t=4m39s 4:39 wNikVYOGXbU&t=4m56s 4:56

inox le boss ggv
2022-05-03 18:38:33

Waouuuuu top kejvina

…Linda…
2022-03-29 21:50:38

Nuk po e kuptoj pse se ka heq fustanin krejte!

Nila Vlore
2022-03-14 11:57:21

UQIFSHA MOTRAT MOTR QIRA TELEVZION MOTR QIR ROP QIR

just yoon
2022-03-11 14:09:25

for man wNikVYOGXbU&t=2m25s 2:25

Petrika Parizi
2022-03-06 15:08:17

😅😅😅👏👏👏👏

Denis Hoxha
2022-03-02 20:33:05

Sa i kishte mbush prandaj i kishte hequr

F Baruti
2022-02-28 22:53:41

Ojeeeee qfar Fendee ecc mooj kuder aspot vjen marre aki ti Nan e Bab apo Vlla, met dhon nihere ujj me pamuk Tkfjel pasha Zotin....

Mystog4n
2022-02-24 13:54:44

Masha Allah...

Fadi
2022-02-18 03:17:34

تخيل يا عبدالله انه هذه نفس البلد اللي طلع منها الشيخ الالباني ومحمد علي باشا حاكم مصر

Что ищут прямо сейчас
AUDIO JUKEBOX nginx nodejs accélérer НА ARIZONA RP Chisinau клип панайотов камедиклаб отличие узо प्ले бокс уроки videomaking скороход Aloy's Journey High Sierra VMware mùng 1 русские комедии seguimos en el ruedo 게임코치 formsModule CMAKE
Похожие видео
07.04.2018
Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës

Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës

22.04.2017
Xing me Ermalin 30 - Hyrja e Gjyste Vulaj

Xing me Ermalin 30 - Hyrja e Gjyste Vulaj

31.03.2018
Xing me Ermalin/ Rikthehet ne “Xing”, Rashel i “çmend” te gjithe me kercim provokues (31.03.2018)

Xing me Ermalin/ Rikthehet ne “Xing”, Rashel i “çmend” te gjithe me kercim provokues (31.03.2018)

02.06.2017
Xing me Ermalin 36 - Loja Raqi, Raqi Kikiko

Xing me Ermalin 36 - Loja Raqi, Raqi Kikiko

07.01.2021
Binjaket - Kejvina Kthella / Intervista ne akull - Vizion Plus

Binjaket - Kejvina Kthella / Intervista ne akull - Vizion Plus

28.01.2017
Xing me Ermalin 17 - Noizy

Xing me Ermalin 17 - Noizy

03.09.2015
Alpin Ferry, Fierze-Koman

Alpin Ferry, Fierze-Koman

19.07.2017
Xing me Ermalin - Emisioni 32 - Pjesa e pare! (06 maj 2017)

Xing me Ermalin - Emisioni 32 - Pjesa e pare! (06 maj 2017)

14.01.2017
Xing me Ermalin 16 - Olta Gixhari

Xing me Ermalin 16 - Olta Gixhari

30.03.2018
Dinakeria e Kejvines terbon Rashelin, hipen mbi tavoline dhe nxjerr te pasmet

Dinakeria e Kejvines terbon Rashelin, hipen mbi tavoline dhe nxjerr te pasmet

17.11.2018
Kush eshte djali qe Arilena shfaqet duke e puthur gjithe pasion

Kush eshte djali qe Arilena shfaqet duke e puthur gjithe pasion

07.10.2021
50 WORST MOMENTS CAUGHT ON LIVE TV

50 WORST MOMENTS CAUGHT ON LIVE TV

06.10.2018
Xing me Ermalin 90 - Tayna

Xing me Ermalin 90 - Tayna

21.01.2017
Xing me Ermalin 17 - Sinan Hoxha dhe Andrra

Xing me Ermalin 17 - Sinan Hoxha dhe Andrra

31.03.2018
Xing me Ermalin/ Kejvina i prek te pasmet Rashelit (31.03.2018)

Xing me Ermalin/ Kejvina i prek te pasmet Rashelit (31.03.2018)

27.12.2020
Binjaket - Kejvina Kthella | Episodi 8 - Vizion Plus

Binjaket - Kejvina Kthella | Episodi 8 - Vizion Plus