Xing me Ermalin 38 - Edi Rama

1051590
322
5857
17.06.2017
Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi

400693224
597000
1793
23.03.2013
GR
Описание видео:

Subscribe këtu: 🤍goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍🤍facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official 🤍instagram.com/ermalmamaqiofficial/ 🤍🤍youtube.com/user/ErmalMamaqiOfficial 🤍soundcloud.com/ermal-mamaqi

Кадры из видео
Xing me Ermalin 38 -  Edi Rama
Xing me Ermalin 38 -  Edi Rama
Xing me Ermalin 38 -  Edi Rama
Xing me Ermalin 38 -  Edi Rama
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Gjergjih H
2022-05-09 22:43:51

o kokrre servilit. je ber me Keq se bes kallaku dhe gaz paja. ju ka hyre zgjebja

No Name
2022-04-26 01:43:58

Zoti Edi Rama eshte mbreti i shqiperis dhe nuk ka burr qe ta zevendesoj sa lind dhe nuk ka per te lindur ne historin e Shqiperis

Lek Toma
2022-04-25 11:40:52

Ziti edi Rama ne Lezhe nuk ka Demokraci vetem hajdut tokash.

Lek Toma
2022-04-25 11:38:59

Ne na i dhan e na paisen me Dekumenta fallso ne 2014

Adelina Cecja
2022-03-15 14:33:52

2022

Joy S
2022-02-12 08:29:22

Edi i madh ke qene po pse ndryshove po iken rinia nga Shqiperia

Adriana Hoxhaj
2022-02-03 15:43:48

Goxha pytje po ben oermal ti qeke per te mesuar aloma

Nazmije Sulce
2022-01-02 10:27:02

Po ti je me salìn dhe nuk te ben dhoro po te ka dhen miljarda flori sa ke cuar neper shoket e miqesi qe ke fshehur pparat e sales e te tuat o maskarenj sapara te ka dhen ti e bes sallaku meta i ka dhen beses po jenini mbeturina me gjith fejziun m eturina

xhulio olg
2021-11-30 08:26:17

Kush e shef akoma ne 2021 rrespekte ermal mamaqi

Kozeta Bregu
2021-11-20 16:45:02

Edi number 1111111

Aulon Gerguri
2021-11-05 23:04:15

Hahaha

Anna Mema
2021-10-03 18:24:07

O zoti rrama je i math je superrr me te vertete je i papar dhe sh i zoti

Anna Mema
2021-10-02 20:03:49

Bravo edi njeshi ❤❤❤

Mira Lula
2021-09-29 10:38:52

bi

vatan toka
2021-09-26 18:21:40

Edi 1sh je

Antonis Florakis
2021-09-01 04:21:00

Ujuu

Zefi Lepuri
2021-06-21 12:19:41

Pas kater vjetesh qe po e shikoje kete vidjo a do kemi shpresa per te jetuar ne te varfrit .Ju te besuarit e truallit ton nuk mund te na barazoni, por duhet te na shikoni si qenje te ketij trualli, qe bashkjetoni me ne. Natyra ka percaktuar vdekje per te gjith.Haram ju qoft besimi jone.! Kujt ti vjeri turp ti vije turp. I nderuar Kryeminister, ne kohen e sotme, te lutem mos na ler ne balte. Me'qe shqiperia ka nevoj per juve. Beje te lutem.!

Lorenci Shkodra
2021-03-16 04:34:20

Dëshmia monstruoze e Ramës në Gjykatë: “Ti ke qenë në plazh me prindërit e mi kur ke mbetur shtatzanë!

Shotë Galica
2021-02-24 22:42:04

Shum eshte njeri i madh

Что ищут прямо сейчас
فورتنايت خشب микспов amazing jobs фнаф 6 sorcerers Дмитрий Шепелев old age pension kaise apply kare failed zlib call fix مشكلة تحميل ببجي محاكي black Shark 4 Pro You Have Never Seen Before Kupon вкусное блюдо expansion nexus 3 pokemon go raid xanmod погрузчик forza horizon 5 gameplay سوبر ستار عفرين ГИБДД
Похожие видео
05.05.2018
Xing me Ermalin 76 - Arjan Çani

Xing me Ermalin 76 - Arjan Çani

10.06.2017
Zone e lire - Edi Rama - Master of puppets! (09 qershor 2017)

Zone e lire - Edi Rama - Master of puppets! (09 qershor 2017)

05.01.2019
Xing me Ermalin 102 - Edi Rama

Xing me Ermalin 102 - Edi Rama

16.09.2017
Xing me Ermalin Sez 2 Ep 2 - Aurela Gaçe

Xing me Ermalin Sez 2 Ep 2 - Aurela Gaçe

24.09.2016
Xing me Ermalin - Sali Berisha

Xing me Ermalin - Sali Berisha

17.06.2017
Xing me Ermalin 38 - Makina e së vertetës, Edi Rama

Xing me Ermalin 38 - Makina e së vertetës, Edi Rama

19.05.2018
Xing me Ermalin 78 - Parodistët e Vlorës

Xing me Ermalin 78 - Parodistët e Vlorës

20.01.2018
Xing me Ermalin 61 - Bora Zemani

Xing me Ermalin 61 - Bora Zemani

11.11.2017
Bulqizë fshat - Në familjen e Shaqir Toskës

Bulqizë fshat - Në familjen e Shaqir Toskës

02.06.2017
Xing me Ermalin 36 - Loja Raqi, Raqi Kikiko

Xing me Ermalin 36 - Loja Raqi, Raqi Kikiko

15.10.2017
Xing me Ermalin 48 - Bes Kallaku

Xing me Ermalin 48 - Bes Kallaku

20.06.2017

"Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në News24, "TIMONIERI YNË I VETËM" - EDI RAMA 19 QERSHOR 2017

18.11.2017
Xing me Ermalin 53 - Bleona Qereti

Xing me Ermalin 53 - Bleona Qereti

17.10.2018
Rama përballë gazetarëve: Shpifje, shpifje, shpifje, shpifje!!!

Rama përballë gazetarëve: Shpifje, shpifje, shpifje, shpifje!!!

28.01.2017
Xing me Ermalin 17 - Noizy

Xing me Ermalin 17 - Noizy

17.01.2019
Xing me Ermalin 104 - Xhevahir Zeneli

Xing me Ermalin 104 - Xhevahir Zeneli