Xing me Ermalin 36 - Ilir Shaqiri

178256
53
903
03.06.2017
Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi

400693224
597000
1793
23.03.2013
GR
Описание видео:

Subscribe këtu: 🤍goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍🤍facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official 🤍instagram.com/ermalmamaqiofficial/ 🤍🤍youtube.com/user/ErmalMamaqiOfficial 🤍soundcloud.com/ermal-mamaqi

Кадры из видео
Xing me Ermalin 36 - Ilir Shaqiri
Xing me Ermalin 36 - Ilir Shaqiri
Xing me Ermalin 36 - Ilir Shaqiri
Xing me Ermalin 36 - Ilir Shaqiri
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Sele Nic
2022-03-01 12:18:27

ILIRI ME IMIRI ARTIST I KOMPLETUAR INTELEGJENT I ZGJUAR

Ελπίδα
2022-02-22 23:36:21

ILIR JE FITUES I PUBLIKUT 🏆

Tasha Zeqiri
2022-02-20 22:14:47

Grande ilir shaqiri

Sali Selmani
2022-02-20 13:32:27

Bravo Ilir Urime fitorja BBV dhe shum suksese ne jet

Ismet B
2022-02-19 23:57:44

Shikoni ne yutube kercimet e tij si balerin, sa eshte i suksesshem tregojn klikimet max 30 mi...

Juljan Lala
2022-02-19 23:23:13

Ilir je kampion ne cdo gje vlla

Ariston 01
2022-02-19 16:15:50

Per here te pare ne shqiperi shkoi haka tek i zoti . Keshtu duhet te veproi politika , drejtesia , mjeksia dhe arsimi qe te shkoi shqiperia drejt EUROPES . Bravo Ilir Shaqiri i dhe nje shtys te forte shqiperise , se pa djerse e sakrifice nuk mund te maresh fitore ne konkurim perballe opinionit mbarpopllor . E meriton fitoren . HALLALL DHE SHENDET . 👍🏾

Anderson Hysa
2022-02-19 10:32:37

Iliri fitoreeeeeeeee

Majlinda Qoshku
2022-02-18 05:52:08

❤❤❤❤❤

Alban Murati
2022-02-16 13:52:04

ILIRI ESHTE NJE YLL

Rose's and Violets
2022-02-14 13:59:38

Besoj ky big brother nuk ka pasur nje mbeshtetese me te zjarrte se une ,ne mbeshtetje te plote te fituesit te zemrave tona ILIR SHAQIRI

nole
2022-02-14 09:54:28

Po ju produksjon duhet ti numerosh votat e njutubit se shum nuk kan instragam dhe nuk kan mundesi te votojn

nole
2022-02-14 09:50:40

Po iliri rrezaton duhet te fitoj

Bledi Eli
2022-02-13 10:53:53

Iliri super 😍😍😍😍😍😍😍

Angjopre
2022-02-12 17:49:23

28.45 veçoj jo veçantoj

nole
2022-02-12 15:07:30

E meriton

nole
2022-02-12 15:07:12

Iliri fitore

Florikatroka Troka
2022-02-12 07:12:38

Si idjot ky ermali

Jetmir Rrustemi
2022-02-12 00:14:56

ikir je nje skuth

Что ищут прямо сейчас
peace In m worship phonics plugged ear Deer squad Bobbi руслан усачев и кшиштовский digging Programação arnold renderer bezprzewodowe oficial audio loopback api keqing СПЛЕТНИКИ саке не заводится Main menu манулёнок AUDIO JUKEBOX
Похожие видео
30.09.2017
Xing me Ermalin 46 - Agron Llakaj

Xing me Ermalin 46 - Agron Llakaj

02.06.2017
Xing me Ermalin 36 - Loja Raqi, Raqi Kikiko

Xing me Ermalin 36 - Loja Raqi, Raqi Kikiko

21.03.2021
Ka nje mesazh per ty - Marina Vjollca surprizon Vilsonin! (21 Mars 2021)

Ka nje mesazh per ty - Marina Vjollca surprizon Vilsonin! (21 Mars 2021)

02.05.2022
Ilir Shaqiri - Në Kurthin e Piter Pan

Ilir Shaqiri - Në Kurthin e Piter Pan

02.05.2022
Wake Up/ Pas

Wake Up/ Pas "Më lër të flas" vëllezërit Veshaj pa censurë në Wake Up

21.01.2014
Dancing with the Stars 4 - Pjesa e peste - Nata Finale - Show - Vizion Plus

Dancing with the Stars 4 - Pjesa e peste - Nata Finale - Show - Vizion Plus

11.11.2017
Xing me Ermalin 52 -  Lorik Cana

Xing me Ermalin 52 - Lorik Cana

18.04.2016
6 Dite pa Ermalin (65) - Gaz Paja

6 Dite pa Ermalin (65) - Gaz Paja

05.05.2018
Xing me Ermalin - Arian Cani - Emisioni 34 - Sezoni 2! (05 maj 2018)

Xing me Ermalin - Arian Cani - Emisioni 34 - Sezoni 2! (05 maj 2018)

20.05.2017
Xing me Ermalin 34 - Monika Kryemadhi

Xing me Ermalin 34 - Monika Kryemadhi

01.12.2018
Adelina Tahiri tregon si u njoh me bashkeshortin

Adelina Tahiri tregon si u njoh me bashkeshortin

05.01.2019
Xing me Ermalin 102 - Edi Rama

Xing me Ermalin 102 - Edi Rama

23.05.2022
Në Kurthin e Piter Pan 5 - Ermal Mamaqi

Në Kurthin e Piter Pan 5 - Ermal Mamaqi

08.12.2015
6 Dite pa Ermalin (48) - Andi Lila

6 Dite pa Ermalin (48) - Andi Lila

29.10.2016
Xing me Ermalin - Armina Mevlani

Xing me Ermalin - Armina Mevlani

06.10.2018
Xing me Ermalin 90 - Tayna

Xing me Ermalin 90 - Tayna