RTV KLAN

2447109207
1480000
175053
25.02.2011
AL

» Subscribe to RTV KLAN Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në YouTube. Welcome to the official TV Klan YouTube channel. Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN. Televizioni privat më i madh në Shqipëri! Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale, për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

"tv klan" "klan hd" opinion rudina stop "e diela shqiptare" klanifornia albania lajme news "Blendi Fevziu" "Ardit Gjebrea" "Alketa Vejsiu" "Marina Vjollca" klan edicion albania shqip "zone e lire" "game show" ekskluzive ngjarje Shqiperia "reality show" "lajmet e fundit"

Видео канала
00:03:56
Horoskopi 25 Qershor 2022

Horoskopi 25 Qershor 2022

RTV KLAN
252 Просм.
25.06.2022
00:06:38
Curi: Protesta do të ngrejë ose ulë Berishën

Curi: Protesta do të ngrejë ose ulë Berishën

RTV KLAN
5460 Просм.
24.06.2022
Назад
Что ищут прямо сейчас на
hd camera видео csgo Максим Галкин Feofilov francisco 멸망 квн чечня Firebase Guinness Word Record degh ka kissa hill climb racing 2 blender FK HERCEGOVINA löw fenerbahçe тактика авиатор ebay scams buyer Engineering Mechanics جدول للاطفال carmina стрим лига легенд